MK-WORK - Nowoczesna Agencja Pracy - mk-work.pl
Polska Agencja Pracy MK Work poszukuje Pracowników do pracy na terenie Polski i Niemiec.

Mechatronik

Szukamy mechatroników (montaż rozdzielni) do pracy w Wurzen (okolice Lipska)

Zakres obowiązków:

  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • montaż i okablowanie centralnych urządzeń wentylacyjnych wraz z ich podzespołami
  • testowanie komponentów elektrycznych zgodnie ze specyfikacjami
  • rozwiązywanie problemów oraz dokumentowanie ich

Wymagania:

  • znajomość procesów montażu/elektryki
  • czytanie rysunku technicznego
  • prawo jazdy i własny samochód
  • komunikatywna znajomość jęzka niemieckiego (min. A2)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowa na czas nieokreślony z sześciomiesięcznym okresem próbnym
  • regularny wzrost wynagrodzenia na podstawie IG Metall (od 15% po 6 tyg. do 50% po 9 mies.)
  • bezpłatne i komfortowe zakwaterowanie
  • polskojęzyczny koordynator przez cały okres zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać w formacie PDF.

Masz pytania? Zadzwoń +48 795 016 016 Jesteś zainteresowany? Wyślij CV na rekrutacje@mk-work.pl wraz poniższą klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michał Kuś Group Spółka z o.o. 66-433 Tarnów Tarnów, 9, NIP: 5993254339 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.