MK-WORK - Nowoczesna Agencja Pracy - mk-work.pl

O nas

MK Work jest dynamicznie rozwijającą się polską agencją pracy tymczasowej oraz agencją pośrednictwa pracy, firmą należącą do grupy Michał Kuś Group Sp. z o.o. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców na terenie Polski, Niemiec oraz Holandii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy uprawniający do świadczenia usług: pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego. Tym samym zostaliśmy wpisani do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 25881.

Kandydatom i Firmom zgłaszającym się do nas oferujemy fachową pomoc, wsparcie i doradztwo przed oraz po podjęciu współpracy. Pracodawcom oferujemy pomoc w wyszukaniu kompetentnych pracowników. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Dajemy możliwość znalezienia i podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Dlatego też niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języków obcych – warto przesłać do nas swoją kandydaturę!

Wpis do rejestru