MK-WORK - Nowoczesna Agencja Pracy - mk-work.pl
Polska Agencja Pracy MK Work poszukuje Pracowników do pracy na terenie Polski i Niemiec.

O nas

Kim jesteśmy? Poznaj nas!

MK Work to dynamicznie rozwijająca się, polska agencja pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy, a także doradztwa personalnego i zawodowego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i rekrutowaniu Pracowników do pracy na terenie Polski, a także Niemiec. Szukamy Pracowników na różne stanowiska – od pielęgniarek, przez elektryków i ślusarzy, po pracowników ogólnobudowlanych. Oferujemy pracę m.in. w branży: usługowej, budowlanej, przemysłowej, transportowej, automotive, produkcyjnej czy też hotelarskiej. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy uprawniający nas do świadczenia usług właśnie w tym zakresie. Jesteśmy wpisani do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 25881.

W jaki sposób działamy?

Zarówno Pracownikom, jak i Pracodawcom, z którymi współpracujemy oferujemy fachową pomoc, doradztwo i wsparcie, na każdym etapie. Pracownikom od znalezienia właściwej oferty, przez przygotowanie potrzebnych dokumentów, po pomoc w pierwszych dniach pracy. Natomiast Pracodawcom od znalezienia kompetentnych Pracowników, przez ich zrekrutowanie, po wsparcie przy zatrudnieniu. Co ważne, dajemy możliwość znalezienia pracy nie tylko specjalistom konkretnych branż, ale także osobom bez doświadczenia, które dopiero zaczynają swoją drogę zawodową. Szukamy zarówno osób znających język obcy, jak i takich, które go nie znają. Dla Ciebie również znajdziemy odpowiednią ofertę.

Jakie mamy wartości?

Nasza agencja pracy zawsze dba o to, by proces rekrutacji przeprowadzać sprawnie. Dbamy również o bezpieczeństwo, komfort oraz zadowolenie zawodowe naszych Klientów. Jesteśmy po to, by pomóc im zbudować nową, satysfakcjonującą drogę zawodową. Stawiamy na w pełni legalne i przejrzyste zatrudnienie, opiekę i pomoc polskojęzycznego konsultanta przez cały okres zatrudnienia, gwarancję zgodności pracy z ofertą oraz wysokie zarobki. A nasza usługa w zakresie pośrednictwa pracy jest całkowicie bezpłatna. W naszej pracy mamy jeden cel – zadowolenie naszych Klientów – zarówno Pracowników, jak i Pracodawców.

Wpis do rejestru